životopis-Leona

25. února 2008 v 9:22 | adula.4

Leona Lewis

zpěvačka

Datum narození: 03.04.1985 Místo narození: Islington, London Znamení: Beran Životopis:
Leona Lewis je 21 letá zpěvačka a skladatelka. Už jako malá chodila na kroužek zpěvu. Nic jiného ji nebavilo jen hudba. Její učitel zpěvu si všimnul že má leona velký talent. Po jednom rozhovoru s jejímy rodiči Leona mohla jezdit po Velké Británii a zastupovat tak školu ve zpěveckých soutěžích. Leona byla neporazitelná. Leona byla oblíbená. Už ve svích 10 letech Leona složila svou první píseň s názvem Keys to my Heart ( Klíče k mému srdci ).

Leona se ve svích dvaceti letech přihlásila do Britské soutěže X-FACTOR. V porotě seděla jmna jako byla Sharon Osbourne a nebo Simon Cawell. Simon už po jejím prvním zazpívání v soutěži řekl " Jestly ty nevyhraješ, tak tento národ neví co je muzika ". Leona procházela z kola do kola a stále byla oblíbenou. V jednom semifinálovém večeru zpívali soutěžící píseň od skupiny ABBA. Když jí slišel zpívat bívalí člen skupiny ABBA Björn Ulvaeus řekl že Leona má strašně velký talent a že to v muzice dotáhne daleko! Leona postoupila až do finálového večera kde vyhrála! Už V přímém přenosu se začalo v živém vysílání vysílat jak se začal tisknout její první singl písně A MOMENT LIKE THIS. CD se singlovou písní se začalo prodávat ve Velké Británii a Irsku hned druhý den po vítěztví! O týden pozdeji udrželi lidé z vydavatelství obrovzký šok! Leony singl A MOMENT LIKE THIS se prodalo přes 600 000 kopií jen v UK a stala se tak nejprodávanější interpretkou světa a také se singl tak nejrodávanějším singlem v historii Britských žebříšku a Evropy!

6. Ledna 2007 začala Leona pracovat na prvním studiovém albu. Z alba jako první vyšel singl Bleeding Love který běží i na TV OČKO a stal se nejžádnějším klipem MTV! Singlu Bleeding Love se prodalo už přes 1 Milion kusů a to také jen v UK! CD bylo vypuštěno! První ( plánovaný ) název měl být Angel ale pak se CD přejměnovalo na SPIRIT. CD se stalo už po 2 týdnech nejprodávanějším albem světa a stále je první ve světových žebříčcích!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 N!kol alias ♥Wolphinka♥ N!kol alias ♥Wolphinka♥ | Web | 25. února 2008 v 9:30 | Reagovat

bleskovka

2 Klaudi Klaudi | Web | 25. února 2008 v 9:34 | Reagovat

u mna je sutaz o najkrajsi blog prihlas sa!:D SONB

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.