Květen 2009

Photoshoot 181

31. května 2009 v 12:04 | Mentos.ka ^^ |  Hanna Beth
scenestar.blog.cz

Photoshoot 180 > Webcam

31. května 2009 v 12:03 | Mentos.ka ^^ |  Hanna Beth


Photoshoot 179

31. května 2009 v 12:02 | Mentos.ka ^^ |  Hanna Beth

Photoshoot 178

31. května 2009 v 12:01 | Mentos.ka ^^ |  Hanna Beth


Katy Perry-Waking up in Vegas

31. května 2009 v 11:42 | Mentos.ka ^^ |  Hudební videa
Skvělej klip i song ;o)

Raquel new tattoo

31. května 2009 v 11:13 | Mentos.ka ^^ |  Raquel Reed
Raquel má nový tetování..Mě se strašně líbí přemýšlela jsem,že bych si ho taky nechala udělat..

Raquel photoshoot 8.3

31. května 2009 v 11:10 | Mentos.ka ^^ |  Raquel Reed

adulin00.blog.cz

Raquel photoshoot 8.2

31. května 2009 v 11:07 | Mentos.ka ^^ |  Raquel Reed
adulin00.blog.cz

Konečně zas píšu co..?!xD

30. května 2009 v 10:02 | Mentos.ka ^^ |  ...mY kecíky...
Ahój miláčci..Teď jsem tu týden nebyla..A řeknu vám.že jsem fat neměla náladu na blog..Ne že by stalo něco hrozný ,ale prostě jsme byla na pc a na blog jsem ani nešla protože se mi nechtělo nic přidávat a vlastně ani jsem nevěděla co..Nějak mě došli nápady..Říkala jsem si,že bych vám mohla napsat,ale vím,že asi nikdo moc nemá ráda dlouhé články xD..Tak píšu až teď..Venku je hnusně už od včerejška prší,dneska půjdu nakupovat,ale nevím jestli si něco koupím..Nemám moc peněz no.A co budete dělat vy?Jinak nevím jak dlouho tady zas nebudu možná vám napíšu zítra,ale teď jsem spíš na Facebooku..Tak se mějte páá a nezlote sepls ,že jsme nechodím,Sbé budu bíhat pořád ;)

Každej si čte jen titulek a ne článek..!

25. května 2009 v 14:57 | Mentos.ka ^^ |  ...mY kecíky...
Ahoj..Jak jste se dneska měli?Já teda nic moc..Ve škole to bylo strašný,radši nebudu ani říkat co se dělo a jsem ráda,že jsme doma!Zítra nám odpadly dvě hodiny,tak to jsme strašně ráda a ve středu nám odpadl tělák,tak to jsem ještě radši.Jinak přísští pondělí 1.června je Den dětí a je snad jasný že se nebudem učit,půjdem na nějaký lanovky nebo co,budem jezdit přes Svrtaku či co,takže tam nejdu..Stejně to stojí 150 Kč a to se jak na ně můžu vysrat..Ještě se to tam se mnou někde urve a spadnu ze 4 metrů xD Jinak zítra jedou lidi na jeden zájezd kam jsem chtěla jet strašně taky,ale už bohužel nebyli volný místa..Jsem fakt nasraná,protože jsme tam chtěla uplně moc..Tak snad příští rok..Taky jsem vám chtěla napsat,že dneska nic nepřidám,možná ani zítra ne,protože mám moc práce a na blog vůbec nemám čas (ani náladu)....Navíc venku je krásně,takže nevidím důvod,proč bych měla zůstávat doma...Taky jsem si všimla,že ke mě skoro nikdo nechodí,jenom několik málo Sbéček..Takže jako sere mě to,že mám tak maou návštěvnost,přitom já chodím ke všem každej den..Asi to bude tím,že jich mám tak málo a polovina(nebo možná víc) má pozastavnej blog..Včera jsem zjistila skvělou zprávu,že mě zbylo od narozenin 1700 Kč (je to sice málo,ale co nadělám,dostanu ještě za vysvědčení-možná),takže si asi půjdu něco koupit..Chtěla jsem nový plavky,protože ty co mám teď už jsou rok starý a navíc jsou vyblelý od slunka a trochu roztrhlý..A navíc už se mi vůbec nelíbí..Takže budou nový no..Jinak abyste věděli,tak jsem uplně nasraná jako jsme ještě nidky nebyla..A všechno je to kvůli té zasrané,skurvné škole!Tak doufám,že vybychne!No nic bye,bye!


Slušný synáček xD

24. května 2009 v 19:20 | Mentos.ka ^^ |  Blbosti
Je to sice trochu delší,ale stojí zato si to přečíst xD
Matka pracuje v kuchyni a poslouchá svého 5-letého syna, který si hraje v obýváku s elektrickým vláčkem. Najednou vláček zastaví a její syn říká: "Vy kokoti, který chcete vystoupit, vypadněte odsud, protože tohle je poslední zastávka. A vy kokoti, který chcete nastoupit, okamžitě hněte zadkem, protože hned odjíždíme." Zděšená matka vejde do pokoje a říká: "V tomto domě takovýhle jazyk nepoužíváme. Takže ihned běž za trest do svého pokoje a zůstaň tam dvě hodiny. Pak se můžeš vrátit a hrát si dál se svým vláčkem. Chci ale abys mluvil jen slušně!" Po dvou hodinách syn vyjde ze svého pokoje a hraje si opět s vláčkem. Za chvilku vlak zastaví a matka slyší: "Všem pasažérům, kteří vystupují, připomínám, aby si nazapomněli vzít zavazadla. Chceme Vám poděkovat, že jste s námi cestovali a doufáme, že jste strávili příjemnou cestu." Dále slyší: "Těm, kteří právě nastupují, připomínáme, aby si malá zavazdala dali pod sedadlo. Pamatujte, prosím, že kouření není v tomto vlaku dovoleno. Přejeme Vám příjemnou cestu." Když se matka souhlasně a spokojeně usmála, syn dodal: "A pro vás, kdo jste nasraný z dvouhodinového zpoždění, jděte poděkovat té krávě v kuchyni!"


Student a profesor xD

24. května 2009 v 19:08 | Mentos.ka ^^ |  Blbosti
Ve školní jídelně si přisedl student k profesorovi a ten říká: "Prase si nezaslouží,aby sedělo s labutí." Student se zvedl s odpovědí: "Tak já letim."Čimž samozřejmě pana profesora namíchl a ten se rozhodl,že mu dá zabrat u zkoušek.Bohužel pro něj,student na vše odpověděl bezchybně. Proto mu dává poslední otázku: "Kdybyste si mohl vybrat ze dvou pytlů a v jednom bylo zlato,ve druhém rozum,který byste si vybral?" student po chvíli řekne,že by si vzal ten se zlatem.Profesor vítězoslavně: "No vidíte,a já bych si vybral ten s tim rozumem." Student neváhá: "Vždyť jo,každý si vybere to,co mu chybí." Profesor už je tak vytočený,že na studentův test napíše BLBEC a pošle ho pryč.Student odchází,aniž by se podíval na hodnocení a za chvíli se vrátí s otázkou: "Pane profesore,Vy jste se mi tu sice podepsal,ale nenapsal jste tu žádnou známku.."


Vysvětlivky :D

24. května 2009 v 19:05 | Mentos.ka ^^ |  Blbosti
Skaut
dítě oblečené jako kretén,pod vedením kreténa,oblečeného jako dítě..
Farář
člověk,kterého všichni lidé oslovují otče,jenom jeho vlastní děti mu říkají strejdo..
Meteorolog
expert,který dokáže přesně vysvětlit,proč se mu včerejší předpověď nepotvrdila..
Pesimista
optimista s bohatými zkušenostmi..

Ve 106 letech je panna!

23. května 2009 v 11:13 | Mentos.ka ^^ |  Zajímavosti za světa....
Žena v hrabství Cornwall v Británii tvrdí, že je ve svých 106-ti letech ještě stále počestnou pannou. Clara Meadmore se již jako dítě rozhodla, že se nikdy nevdá a ani že si nebude užívat sexuálních radovánek. Novinářů deníku Daily Mirror řekla: "Nikdy jsem se nezajímala o sex a erotiku. Věděla jsem, že kvůli tomu vzniká hodně sporů a navíc jsem vždycky měla dost práce s jinými věcmi. Když mi bylo 12 let, rozhodla jsem se, že se nikdy nevdám a hodlám se toho i nadále držet. Nikdy jsem s nikým nachodila a za mého mládí platilo, že sex měla žena jen se svým manželem až po svatbě. Měla jsem několik platonických vztahů s muži, ale nikdy jsem necítila potřebu něčeho dalšího." Clara se narodila v roce 1903 a už v dětství stihla procestovat Egypt, Kanadu a Nový Zéland. Dnes žije pokojným životem ve městě Perranporth a většinu času tráví posloucháním rádia.
>Zdroj


Rihanna in NYC (21.5.)

23. května 2009 v 9:47 | Mentos.ka ^^ |  Celebrite paparazzi
Rihannu moc nemusím,ale líbí se mi jak je tu oblečená a taky má tady strašně hezký brýle..Takový bych taky chtěla..;o)
justlikethat.blog.cz


Anita K. photoshoot 58

22. května 2009 v 14:41 | Mentos.ka ^^ |  Anita K.


Pár mejch žvástů a už zase do školy xDD

22. května 2009 v 13:03 | Mentos.ka ^^ |  ...mY kecíky...
No,dnešek co mám vám povídat..Měli jsme na sedmo a zaspala jsem,přišla jsem pozdě,pak jsme měli matiku dostávaly sjme známky z testů,anglina uplně nuda,chemie byla lepší povídali jsme si o..no radši nic,příraz psali jsem test měla jsem 4 taháky protože to bylo aspoň 10 stran v učebnici,tak jsem vypsala jen to nejdůležitější a pak byl tělák..LOL.Běhali jsme kilometr,napřed kluci,tak jsme zatím hráli volleyball,upa trapas nuda prostě a pak šly běhat holky..no ty trapky z naší tříde se uplně těšily a začaly si tam probírat nějakou strategii prej:no tak to musíš běžet středním tampem a takový žvásty a pak když jsme začali tak jsem byla už po dvestě metrem mrtvá a pak jsem to ještě s jednou holkou došla..Všichni to měly uběhlý za dvě minuty a já jsem měla tři a půl xD Tak jsem se tomu uplně smála..Ale teď stejně musím ještě do školy,protože jsme po škole s jedním učitelem..Prostě on je uplnej cvok má několi vysokých škol a myslí si že všechno chápem,minulou hodinu,tak začal říkat něco o tom,že když má někdo mobilv hodině tak může jít před soud,prostě uplně lol vypatlanej a teď tam s ním budu další hodinu..Nebo možná i víc říkal že ty kteří budou otravovat ,tak tam klidně budou do večera a jak ho znám,tak to myslí vážně xDD..Jááj mě se tam nechce..Navíc nám nejde výtah a já bydlím až v sedmičce takže zase doů a pak zase nahorů..Bohužel tam musím,protože jinak bych měla neomluvenou hodinu a dvojku z chování..jako říkala jsem si,že to není zas tak hrozný..Ale stejně musím xD